KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13396120
nr 1339 6120
Oidentifierad konstnär. Stadsmotiv. Signerad, daterad -64. Olja på duk, 40x81 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 18:54:18
100 kr
200 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)